prihlásenie
PRIHLÁSIŤ
nákupný košík
0,-€

LS2 MX470 SUBVERTER EMPEROR Black Orange

MOTOKROSOVÁ REVOLÚCIA
Prilba Subverter je vrchol off-roadového radu LS2 a jedna z najinovatívnejších motokrosových prilieb súčasnosti, ktorá nastavuje celkom nové štandardy bezpečnosti, vetrania a komfortu. Revolučný bezpečnostný systém Security Sliding Structure znižuje účinky nárazu o desiatky percent, zaručuje úplne mimoriadnu ochranu hlavy a znižuje možnosť poranenia mozgu. Vetranie s celkom 23 (!) vetracími otvormi zaisťuje veľmi účinnú ventiláciu, vetracie otvory sú navyše vyplnené voštinovou štruktúrou, ktorá nenarušuje pevnosť prilby v prípade nárazu

MX470 SUBVERTER  EMPEROR Black Orange
Akcia
INTERIÉR
Dokonale spracované interiéry prilieb LS2 sú vyrobené z príjemných priedušných antibakteriálnych materiálov s krytými švami pre maximálne pohodlie.
Všetky časti interiérov LS2 sú vynímateľné a dajú sa vyprať.
-Vynímateľný a prací
-Priedušný
-Antibakteriálny
-Laserom vyrezávané polstrovanie

VENTILÁCIA
Revolučný ventilačný systém s celkom 23 vetracími otvormi zaisťuje veľmi účinné vetranie neporovnateľné s žiadnou inou off-roadovou helmou na trhu.
-Systém vnútorných kanálikov
-Horné vetracie otvory
-Predný vetrací otvor
-Zadné výstupné otvory

DOSTUPNÉ VEĽKOSTI:

S

Veľkosti, ktoré sú zatmavené a prečiarknuté nie sú skladom, ale je možné ich objednať. Po preverení u dodávateľa budete informovaný o termíne dodania tovaru.

Materiál: KPA je patentovaná zmes najnovších polykarbonátov,termoplastov a proprietárnych zložiek LS2 .Nízka hmotnosť,veľmi vysoká odolnosť voči prerazeniu a účinná absorpcia energie nárazu-škrupiny z materiálu KPA svojimi vlastnosťami súperia aj s High-endovými kompozitmi.
Veľkosť: 3 veľkosti škrupiny
Homologizícia: ECE22.05
Váha prilby: 1390 ± 50 g
BEZPEČNOSŤ: Safety Sliding Structure podstatne zvyšuje schopnosť prilby absorbovať energiu a redukuje silu nárazu o desiatky percent , ktoré by sa inak preniesli na hlavu a mozog.
: Dvojité D-krúžky
: Rýchlo vynímacie lícnice
: Spevnené podbradové remienky
: Metal Security Plate uchytenie podbradových remienkov v škrupine pre oveľa vyššiu pevnosť a bezpečnosť.
: Viacdielna EPS výstelka
Tabuľka veľkostí: Dospelé veľkosti Obvod hlavy
XS : 53-54 cm
S : 55-56 cm
M : 57-58 cm
L : 59-60 cm
XL : 61-62 cm
XXL : 63-64 cm
150
okamžite