prihlásenie
PRIHLÁSIŤ
nákupný košík
0,-€

GAERNE 2196-009 Fastback Endurance Yellow

GAERNE Fastack sú najpredávanejšie čižmy vo svojej rade Gaerne , vďaka svojmu vynikajúcemu pomeru ceny, kvality, ochrany a samozrejme komfortu. Fastback sú obľúbené vďaka svojej kĺbovej konštrukcii a plastovým chráničom na dôležitých miestach. Špeciálna kĺbová konštrukcia umožňuje zvýšenú podporu v kotníku a zároveň ponúka maximálne pohodlie. Podrážky so zvýšenou odolnosťou dopĺňa okovaná špička. Gaerne Fastback sú určené pre motokros , enduro a samozrejme aj na štvorkolky. Čižmy Gaerne Fastback Vás potešia svojím spracovaním pohodlím a výbornou životnosťou. Kompletný sortiment náhradných dielov k dispozícií.

2196-009 Fastback Endurance Yellow
Akcia
Novinka
Gaerne je taliansky výrobca motocyklových topánok založený už v roku 1962. Zatiaľ čo ostatní výrobcovia expandovali s výrobou do zahraničia, firma Gaerne sa rozhodla rozšíriť miestnu produkciu, práve aby vyzdvihla pýchu a inováciu pôvodného talianskeho kvalitného spracovania. Ak ide o kvalitu, značka Gaerne je tou správnou voľbou, spojením tých najkvalitnejších koží, najsilnejších a najodolnejších materiálov spolu s kvalitnou podrážkou. Boty Gaerne používa tiež Marco Melandri.

DOSTUPNÉ VEĽKOSTI:

39404142434445464748

Veľkosti, ktoré sú zatmavené a prečiarknuté nie sú skladom, ale je možné ich objednať. Po preverení u dodávateľa budete informovaný o termíne dodania tovaru.

5
okamžite