prihlásenie
PRIHLÁSIŤ
nákupný košík
0,-€

Leatt Chránič kolien 3DF 6.0 Black/Blue

Chránič kolien LEATT 3DF 6.0 Black/Blu Celkové skóre ochrany Leatt® 20 bodov Mäkký ochranný oblúk s kĺbovými posuvnými lištami 3DF AirFit ventilovaná mäkká nárazová pena CE otestované a certifikované ako ochrana proti nárazu: Koleno EN1621-1 Nový protišmykový lýtkový pás a silikónová podložka Silikónové potlačené a nastaviteľné protišmykové kolenné uzávery Nové protišmykové látky MoistureCool a AirMesh Predkreslený 3D dizajn pre optimálne prispôsobenie Ochrana proti bočnému nárazu Hmotnosť: 530 g (pár)
Zbrusu nová all-in-one technológia 3DF 6.0 Knee Guard zaznamenáva celkový počet 20 bodov v systéme hodnotenia ochrany spoločnosti Leatt. CE testované a certifikované ako ochrana proti nárazu, sú to mäkké chrániče kolien s dodatočnými kopírovacími posuvnými lištami z tvrdej škrupiny.Boky sú vyrobené z nárazovej peny 3DF, ktorá je určená na tlmenie všetkých tvrdých nárazov.Predkrvnatý dizajn ponúka perfektné uchytenie, ktoré je pohodlné a zostane vďaka novému protišmykovému kolennému uzáveru a teľaciemu pásu so silikónovou podšívkou. Je tiež vyrobený z super perforovaného a odvzdušneného neoprénu, ktorý vás ochladí.

Chránič kolien 3DF 6.0 Black/Blue

DOSTUPNÉ VEĽKOSTI:

L/XL

Veľkosti, ktoré sú zatmavené a prečiarknuté nie sú skladom, ale je možné ich objednať. Po preverení u dodávateľa budete informovaný o termíne dodania tovaru.

3