prihlásenie
PRIHLÁSIŤ
nákupný košík
0,-€

TGB Target 600 4x4

TGB TARGET 600 EPS (Elektronický posilovač riadenia)
je plne vybavená štvorkolka so špičkovým atraktívnym dizajnom a veľkým športovým espritom, ktorá kombinuje výhody športových a úžitkových štvorkoliek. Optimalizovaný podvozok vám na jednej strane umožní vyplavovať adrenalín pri dynamickom crosscountry vyčíňaní, ale vďaka priraditeľnému prednému náhonu štvorkolka TGB Target s rovnakou suverénnosťou zvláda aj veľmi ťažké práce, je perfektná na výlety a môžete sa s ňou pustiť aj do terénov, na ktoré žiadna športová štvorkolka so zadným náhonom nemôže ani pomyslieť. Nad priemerom svojej triedy štvorkolka TGB TARGET 600 EPS vyniká obratnosťou, príjemným bezproblémovým ovládaním, odolnosťou, vysokou spoľahlivosťou a vynikajúcim pomerom ceny, kvality a úžitkovej hodnoty. Ľahké a spoľahlivé štartovanie, optimálny výkon a vysoký krútiaci moment v akejkoľvek nadmorskej výške zabezpečuje elektronické vstrekovanie paliva EFI. Výbava: elektronický posilovač riadenia

Verzia: EU4 (EURO4, 2 katalyzátory, 4 brzdový systém, zadný diferenciál ... homologizácia L7e, ŠPZ, VP skupiny B)

Target 600 4x4
Spoľahlivý, moderný, kvapalinou chladený, štvorventilový jednovalec SOHC s veľkou, ťažnou silou a dostatkom výkonu pre každú situáciu. Vyvinutý a vyrábaný priamo v továrni TGB je motor vybavený spoľahlivým elektronickým vstrekovaním paliva, ktoré nezávisle od teploty a nadmorskej výšky zaručuje ľahké štartovanie, čisté spaľovanie a nízku spotrebu. Spoľahlivá automatická ´heavy-duty´ prevodovka s polohami L/H/N/R (redukcia do sily / dopredná rýchlosť / neutrál / spiatočka) a minimálnymi nárokmi na údržbu je naviac vybavená účinnou motorovou brzdou.

Špičkovú priechodnosť v teréne zabezpečuje moderné plne nezávislé zavesenie všetkých kolies iRS, široký rozchod, veľká svetlá výška a elektricky pripojiteľný pohon predných kolies 2x4/4x4 jednoduchým stlačením tlačidla na riadidlách. V najťažšom teréne naviac oceníte rýchlo pracujúcu elektrickú uzávierku predného diferenciálu, ktorá zabezpečuje maximálnu trakciu kolies. Komfortne nastavený podvozok je odpérovaný vysokokvalitnými hydraulickými jednotkami s progresívne vinutými pružinami s nastaviteľným predpätím.

Brzdy sú rovnako dôležité ako výkon. Výkonný trojkotúčový hydraulický brzdový systém s vŕtanými kotúčmi a pancierovanými brzdovými hadičkami vám dá dôveru pri prekonávaní vašich jazdeckých schopností. Hlavná nožná brzda brzdí súčasne všetky kolesá v pomere 60/40, pravou páčkou môžete naviac ovládať len predné brzdy, ľavou páčkou zadné. Parkovacia brzda je ovládaná samostatne.

Športový design modelu Target je nie len atraktívny ale i vysoko funkčný. Target poskytuje jazdcovi špičkovú ochranu pred odletujúcim blatom, rovnakú ako u úžitkových štvorkoliek. Domov sa tak i zo zablateného výletu vrátite čistý. A i keď slnko zapadne, vždy vám spoľahlivo ukážu cestu domov vysokovýkonné dvojité projektorové svetlomety. Atraktívne LED smerovky nie len zaujmú na prvý pohľad, ale sú i veľmi dobre viditeľné.

Presné informácie kedykoľvek potrebujete. Multifunkčný LCD displej je nie len čitateľný, ale aj krásny a ponúka množstvo funkcií: digitálny otáčkomer, digitálny rýchlomer, maximálne dosiahnuté otáčky motora, maximálna dosiahnutá rýchlosť, priemerná rýchlosť, 2 počítadlá dennej prejdenej vzdialenosti, počítadlo celkovo prejdenej vzdialenosti, denné počitadlo najazdených motohodín, celkové počítadlo najazdených motohodín, palivomer, palubné hodiny a všetky potrebné kontrolky.

Na trhu nie je mnoho štvorkoliek, ktoré by za už aj tak atraktívnu základnú cenu, ponúkali ešte takú bohatú štandardnú výbavu ako TGB Blade 550: elektrická uzávierka predného diferenciálu, elektrické prepínanie pohonu 2x4 / 4x4, pancierované brzdové hadičky, atraktívne 8paprskové hliníkové disky, značkové 25" pneumatiky, tretie svetlo na riadidlách, chrániče rúk a páčok, robustný predný rám, predný i zadný nosič batožiny, demontovateľné stupačky pre spolujazdca, ťažné zariadenie a spoľahlivý navijak s vysokou ťažnou silou 3000 lbs.
Motor: 4-taktný jednovalec, SOHC, EFI
Výkon: 28,3 kW / 38,5 PS
Objem: 561 ccm
Vŕtanie x zdvih : 97 x 79,2 mm
Chladenie: kvapalinové, elektrický ventilátor
Hnací systém:
Pohon :2x4 / 4x4, elektricky prepínateľný
Prevodovka : automatická, L/H/N/R
Uzávierka p. diferenciálu : áno, elektrické ovládanie
Prevod : predný + zadný kardan
Podvozok:
Zavesenie predné : nezávislé dvojité A-ramená
Zavesenie zadné : nezávislé dvojité A-ramená
Tlmiče predné : hydraulické, 5 - polohové nastavenie prepätia pružín
Tlmiče zadné : hydraulické, 5 - polohové nastavenie prepätia pružín
Brzdy predné : 2 x hydraulická, kotúčová
Brzdy zadné : 1 x hydraulická, kotúčová
Pneu predné : 25 x 8-12
Pneu zadné : 25 x 10-12
Rozmery a hmotnosti:
Celková dĺžka : 2155 mm
Celková šírka : 1235 mm
Celková výška : 1250 mm
Svetlá výška : 305 mm
Rázvor : 1280 mm
Hmotnosť bez náplní : 364 kg
Palivová nádrž : 18 litrov


Homologizácia : áno, EU4
COC list : áno
Technický preukaz : áno
Vodičské oprávnenie : skupina B (osobný automobil)


364
7