prihlásenie
PRIHLÁSIŤ
nákupný košík
0,-€

LINHAI M565L EPS 4x4 sand , čierna , červená

Viac sily, viac výkonu, vyššia rýchlosť a veľa technických vylepšení prináša Linhai M565 LT EPS s úplne novým a silnejším motorom a posilňovačom riadenia. Nová alu kola ešte viac podčiarkujú atraktivitu stroja, kompletne prepracovaný digitálny displej zobrazuje informácie citeľnejšie a prehľadnejšie. Radiaca páka teraz padne ešte lepšie do ruky a umožňuje presnejšie radenie. Vyššia svetlá výška výrazne zlepšuje priechodnosť ťažkým terénom. Predĺžený rázvor a elektricky ovládaný pohon 2x4 / 4x4 s elektrickou uzávierkou diferenciálu si poradí aj s drsným terénom. Spolujazdec ocenia nová pohodlná zadné madlá. S elektrickým posilňovačom riadenia, výbornou ovládateľnosťou, vysokou úžitkovou hodnotou a vyhlásenú odolnosťou sa Linhai M565 LT EPS radí medzi top favoritov strednej triedy.

M565L EPS 4x4 sand , čierna , červená
SILNEJŠÍ MOTOR Nový jednovalcový vstrekovaný motor má výkon zvýšený a viac než dostatok sily pre ťažkú prácu aj svižné zrýchlenie. Moderné vstrekovanie paliva prináša nízku spotrebu a nízke emisie. Prenos výkonu zaisťuje spoľahlivá automatická prevodovka od popredného kanadského výrobcu CVTech, ktorá je vybavená aj parkovacie polohou P.
POSILOVAČ RIADENIA Elektrický posilňovač riadenia uľahčuje riadenie a prispieva ku komfortu jazdy. Riadenie preto vyžaduje len minimálne námahu, a to aj v malých rýchlostiach alebo pri státí na mieste, a ani dlhá jazda alebo celodenný práca vás neunaví. Posilňovač riadenia nielen upokojuje jazdu a zlepšuje ovládateľnosť a jazdný komfort, ale tiež funguje ako tlmič nárazov do riadidiel keď predné koleso narazí na kameň, dieru či peň, väčšinu energie pohltí posilňovač a náraz vám nevyrazí riadidlá z ruky.
POHON 4X4 Spoľahlivý elektricky priraditeľný pohon 4x4 s elektrickou uzávierkou predného diferenciálu zaisťuje optimálnu trakciu na akomkoľvek povrchu. Jednoduchým stlačením tlačidla na riadidlách je výkon motora prenášaný na obe nápravy, kedykoľvek potrebujete zvýšenú silu záberu. A v najťažšom teréne, kde už ani pohon všetkých kolies nepomáha, máte k dispozícii ešte elektrickú uzávierkou predného diferenciálu. Pre ťažkú prácu, v prudkých stúpaniach a pre ťahanie ťažkých nákladov je navyše k dispozícii aj účinný redukovaný prevod do sily.
UZÁVIERKA PREDNÉHO DIFERENCIÁLU Ľahko ovládateľná elektrická uzávierka predného diferenciálu vás dostane z bahna, blata, ťažkého a klzkého terénu, pokiaľ sa jedno predné koleso začne pretáčať. Po zaradení pohonu všetkých kolies (4x4) a zapnutie uzávierky diferenciálu ide výkon rovnomerne na obe hnané predné kolesá, čo vám umožní s istotou vyjsť, prejsť, vyšplhať a zdolať akokoľvek ťažké miesto. Stačí len zastaviť a stlačiť tlačidlo uzávierky diferenciálu na riadidlách.

PREDLŽENÝ PODVOZOK Výborná priechodnosť terénom a vysoká stabilita v zákrutách a pri rýchlej jazde - vynikajúci podvozok so širokým rozchodom a tuhý rám s nízkym ťažiskom zaisťujú príjemné riadenie a ľahkú ovládateľnosť. Nezávislé zavesenie všetkých kolies s vysokými zdvihy perovania a zväčšená svetlá výška vás nadchne zakaždým, keď opäť zvíťazíte nad terénom, kam ste si predtým ani netrúfli. Výkonný čtyřkotoučový brzdový systém vás spoľahlivo zastaví, či už brzdíte z vysokých rýchlostí alebo s ťažkým prívesom z prudkého kopca.
MODERNÉ LED OSVETLENIEpodčiarkuje atraktívny dizajn štvorkolky. LED svetlá pre denné svietenie efektne dopĺňajú agresívny vzhľad vysokovýkonných dvojitých projektorových svetlometov, a spoločne s LED smerovkami dávajú strojmi dospelý vzhľad. Vysoko svietivá LED technika je použitá tiež pri zadnom osvetlení.
ZADNÝ ÚLOŽNÝ PRIESTOR Na výletoch i pri každodennej práci je k dispozícii veľký uzatvárateľný úložný priestor za zadnou sedačkou. Svoje veci tak máte neustále po ruke, vždy pripravené na použitie, keď ich budete potrebovať.
NOVÝ LCD DISPLEJ Digitálny LCD displej je kompletne prepracovaný, aby zobrazoval informácie citeľnejšie a prehľadnejšie, a poskytuje všetky dôležité údaje: rýchlomer, otáčkomer, ukazovateľ počtu najazdených km, ukazovateľ najazdených motohodín, indikátor pohonu 2x4 / 4x4, teplomer chladiacej kvapaliny a digitálny palivomer. Samostatné kontrolky signalizujú zaradenú rýchlosť, spiatočku, neutrál, polohu Parking, nedostatok oleja, rozsvietenie diaľkových, smerových a výstražných svetiel; nechýba kontrolka motora.
BOHATÁ VÝBAVA V CENE Cez veľmi priaznivú cenu ponúka Linhai M565 LT EPS bohatú výbavu už v základe. K nej patrí elektrický posilňovač riadenia, masívny predný ochranný rám, zadný nosič batožiny, dizajnová alu disky so značkovými pneumatikami, elektrický navijak 3000 lbs a diaľkovým ovládaním, ťažné zariadenie, kryty páčiek a rúk, dizajnová spätné zrkadlá, LED svetlá pre denné svietenie, LED blikače a LED koncové svetlá, USB zásuvka, 12V zásuvka a praktická akustická signalizácia smeroviek a zaradené spiatočky.
Motor
Typ :čtyřtaktní jednoválec SOHC se vstřikováním paliva DELPHI
Objem :499.5 cm3
Zapalovánie :ECU
Chlazení: kapalinou + elektrický ventilátor
Hnací systém
Pohon :2x4 / 4x4, elektricky přepínatelný
Převodovka :automatická, CVT variátor se zpátečkou a parkovací polohou, L/H/N/R/P
Uzávěrka diferenciálu :přední, s elektrickým ovládáním
Přenos výkonu :kardanem
Podvozek
Zavěšení přední :nezávislé, McPherson
Zavěšení zadní :IRS / nezávislá dvojitá A-ramena
Pérování přední :hydraulické tlumiče
Pérování zadní :hydraulické tlumiče
Brzdy přední :2x hydraulická kotoučová
Brzdy zadní :2x hydraulická kotoučová + parkovací brzda
Pneu přední :AT25 x 8 - 12
Pneu zadníí :AT25 x 10 - 12
Rozměry a hmotnosti
Celková délka :2330 mm
Celková šířka :1160 mm
Celková výška :1265 mm
Výška sedadla :900 mm
Světlá výška :249 mm
Rozvor :1490 mm
Hmotnost bez náplní :384 kg
Nosnost :204 kg
Tažná síla :200 kg
Palivová nádrž :14,5 L

LINHAI M565L EPS 4x4 sand , čierna , červená
Farba Čierna cena od:
6.499
5.415,83 € bez DPH
LINHAI M565L EPS 4x4 sand , čierna , červená
Farba Sand cena od:
6.499
5.415,83 € bez DPH
LINHAI M565L EPS 4x4 sand , čierna , červená
Farba Červená cena od:
6.499
5.415,83 € bez DPH
384
okamžite