prihlásenie
PRIHLÁSIŤ
nákupný košík
0,-€

TGB Blade 1000i LT EPS 4x4 T3B

Blade 1000 EPS v sebe spája najmodernejšie technológie a dlhoročné skúsenosti značky TGB. Okrem najväčšieho a najsilnejšieho motora TGB a elektrického posilňovača riadenia s tromi režimami ponúka tiež unikátny systém pohonu 4x4 s dvoma uzamykateľnými diferenciály (verzia L7e). Vďaka tomu sa Blade 1000 veľmi ľahko riadi, a spoločne s nezávislým zavesením všetkých kolies vás prekvapí mimoriadne príjemným ovládaním, pokojnou jazdou a vysokou priechodnosťou ťažkým terénom. Predĺžený podvozok dáva istotu v kopcoch a stabilitu pri rýchlej jazde pri zachovaní vyhlásenej ovládateľnosti krátkych modelov. Veľký štvortaktný dvojvalec s valcami do V dáva štvorkolke špičkovú dynamiku a obrovskú ťažnú silu. Bohatá výbava zahŕňa okrem posilňovača riadenia aj silný elektrický navijak, atraktívne alu disky, ťažné zariadenie, hi-tech LED osvetlenie a kvalitné tlmiče EVO s progresívne vinutými pružinami.

Blade 1000i LT EPS 4x4 T3B
Iba na objednávku
Veľký motor s valcami do V OHC 1000 a obrovským výkonom dáva štvorkolke špičkové zrýchlenie, vysoký krútiaci moment a veľkú ťažnú silu. Elektronické vstrekovanie paliva zaručuje spoľahlivé štartovanie, čisté spaľovanie a nízku spotrebu paliva. Spoľahlivá robustný automatická heavy-duty prevodovka s minimálnymi nárokmi na údržbu je vybavená účinnou motorovou brzdou.

Elektrický posilňovač riadenia zmenšuje silu potrebnú na riadenie, a ani dlhá jazda alebo celodenný práca vás neunaví. Posilňovač riadenia zároveň zlepšuje ovládateľnosť štvorkolky a bezpečnosť jazdy, pretože funguje aj ako tlmič rán a úderov do riadidiel, keď napríklad predné koleso narazí na skrytý kameň, dieru alebo peň. Náraz vám tak nevyrazí riadidlá z ruky, pretože väčšinu energie nárazu pohltí posilňovač. Posilňovač riadenia je vybavený tromi voliteľnými režimami.

Verzia L7e je vybavená systémom pohonu s dvomi diferenciálmi. V ťažkom teréne navyše oceníte možnosť uzamknutia elektrickej uzávierky diferenciálov. Vďaka tomu je Blade 1000i jednou z najpríjemnejších štvorkoliek na riadenie a umožňuje presne nakonfigurovať pohon pre akýkoľvek terén. Na jednej strane poskytuje vynikajúcu priechodnosť ťažkým terénom, zároveň zaisťuje nesmierne kultivovanú pokojnú jazdu a príjemné riadenie. Nechýba elektrické pripájanie pohonu 2x4 / 4x4 jednoduchým stlačením tlačidla, ani moderné nezávislé zavesenie všetkých kolies IRS so širokým rozchodom a veľkou svetlou výškou.

Výkonný hydraulický brzdový systém s tromi (T3b) alebo štyrmi (L7e) kotúčmi vám dá istotu pri ťažkej práci, keď veziete ťažký príves alebo pri posúvaní vašich jazdeckých limitov. Vďaka pancierovaným hadičkám brzdy umožňujú citlivé dávkovanie a dokonalú kontrolu brzdného účinku.

Atraktívne LED svetlá pre denné svietenie s integrovanými ukazovateľmi smeru zaujmú na prvý pohľad. Spoločne so zadnými LED svetlami a smerovkami dávajú modelu Blade 1000i dospelý a príťažlivý vzhľad. A keď zapadne slnko, výkonné projektorové svetlomety vám spoľahlivo pomôžu nájsť cestu domov.

Presné informácie kedykoľvek potrebujete. Multifunkčný LCD displej ponúka všetky dôležité funkcie ako digitálny otáčkomer, digitálny rýchlomer, maximálne dosiahnuté otáčky motora, maximálna dosiahnutá rýchlosť, priemerná rýchlosť, 2 počítadlá denné prejdenej vzdialenosti, počítadlo celkovo prejdenej vzdialenosti, denné počítadlo najazdených motohodín, celkové počítadlo najazdených motohodín, palivomer, palubný hodiny, zobrazovanie diagnostických poruchových kódov a všetky potrebné kontrolky.

Na trhu nie je veľa štvorkoliek, ktoré by už v tak atraktívne základnej cene ešte ponúkali tak bohatú výbavu ako Blade 1000 LT EPS. Už v základe je Blade 1000 plne vybavený najmodernejšou technikou s dvoma diferenciálmi s elektrickými uzávierkami. K ďalšej výbave patrí elektrický posilňovač riadenia, atraktívny 8paprskové hliníkové disky, značkové pneumatiky Maxxis Bighorn, chrániče rúk a páčok, robustný predný ochranný rám, predný a zadný kompozitné nosič batožiny, samostatné vyvýšené sedadlo spolujazdca s pohodlnou opierkou chrbta, opierky nôh pre spolujazdca, LED osvetlenie, 12V zásuvka, ťažné zariadenie a el. navijak s vysokou ťažnou silou 3000 lbs.
Motor
Typ: štvortaktný dvojvalec SOHC V-Twin, EFI
Objem: 997 cm3
Vŕtanie x zdvih: Ø 92 x 75.0 mm
Kompresný pomer: 10.2 1
Výkon: 83 k (60,9kW) / 6750 ot / min.
Chladenie: kvapalinou + elektrický ventilátor
Hnací systém:
Pohon: 2x4 / 4x4, elektricky prepínateľný
Prevodovka: automatická, CVT variátor so spiatočkou, L / H / N / R / P, brzdenie motorom
Uzávierka diferenciálu: vpredu, s elektrickým ovládaním (T3b) vpredu i vzadu, s elektrickým ovládaním (L7e)
EPS: elektrický posilňovač riadenia s tromi režimami
Koncový prevod: kardanom
Podvozok:
Zavesenie prednej: nezávislá dvojité A-ramená
Zavesenie zadné: nezávislá dvojité A-ramená
Pérovanie prednej: tlmiče EVO, nastaviteľné predpätie pružín
Pérovanie zadnej: tlmiče EVO, nastaviteľné predpätie pružín
Brzdy predné: 2x hydraulická kotúčová
Brzdy zadné: 1x hydraulická kotúčová (T3b) 2x hydraulická kotúčová (L7e)
Pneumatiky predné: AT25 x 8 - 12
Pneumatiky zadné: AT25 x 10 - 12
Rozmery a hmotnosti
Celková dĺžka: 2330 mm
Celková šírka: 1200 mm
Celková výška: 1290 mm
Svetlá výška: 295 mm
Výška sedla: 935 mm
Rázvor: 1445 mm
Prevádzková hmotnosť: 451 kg
Palivová nádrž: 23 l
451
na dopyt