prihlásenie
PRIHLÁSIŤ
nákupný košík
0,-€

ACCESS MOTOR Shade 650 Xtreme

Robustná obratná štvorkolka, ktorá vydrží aj náročné nasadenie. Všestranný stroj pre prácu i zábavu si vás získa silným motorom a príjemnými jazdnými vlastnosťami. Vo výbave nechýba moderné kompozitné nosiča batožiny, atraktívne hliníkové kolesá, LED osvetlenie, ťažné zariadenie alebo elektrický navijak.

Shade 650 Xtreme
Iba na objednávku
SPOĽAHLIVÝ MOTOR
Kvapalinou chladený štvortaktný jednovalec s kovanými piestami má dostatok výkonu a veľký krútiaci moment. Valec je opatrený špeciálnou keramickou vrstvou, ktorá zlepšuje chladenie a znižuje jeho opotrebenie. Ku kultivovanosti jazdy prispieva pružné uloženie motora a vyvažovací hriadeľ, ktorý výrazne znižuje vibrácie.

POHON 4x4 S UZÁVIERKOU DIFERENCIÁL)U
Elektricky voliteľný pohon 2x4 / 4x4 s plne uzamykateľnou uzávierkou predného diferenciálu vám umožní ľahko zvládnuť ťažké terény. Výkon motora sa prenáša na kolesá cez automatickú prevodovku so spiatočkou, účinnou motorovou brzdou a odstredivou spojkou, ktorá udržuje optimálne napnutý hnací remeň, tým minimalizuje opotrebenie a predlžuje jeho životnosť.

POHODLNE NALADENÝ PODVOZOK
Jednoduché ovládanie, vysoká obratnosť a úžasná priechodnosť terénom. Podvozok Accessu Shade patrí k najlepším štvorkolkovým podvozkom vôbec. Robustný rám s nízkym ťažiskom, veľká svetlá výška a malý polomer otáčania dávajú stroji vynikajúce jazdné vlastnosti. Kolesá sú nezávisle zavesené v lichobežníkových ramenách s veľkými zdvihy perovania; odpruženie je päťpolohové nastaviteľné.

KOMPOZITNÉ NOSIČE VPREDU AJ VZADU
Moderné kompozitné nosiče batožiny s protišmykovým povrchom a množstvom kotviacich bodov sú vyrobené z prakticky nezničiteľného kompozitného materiálu, ktorý vydrží aj hrubé zaobchádzanie. Vďaka tomu vyzerajú tieto robustné nosiče aj po rokoch stále skvele.

MODERNÉ OSVETLENIE
Predné svetlomety s duálnymi projektorovými šošovkami premení noc v deň. S LED svetlami pre denné svietenie sú tieto výkonné svetlá zároveň praktické aj elegantné. Blikače a zadné / brzdové svetlá s LED technológiou majú nízku spotrebu prúdu a zároveň vysokú svietivosť pre vyššiu bezpečnosť jazdy.

PREHĽADNÝ LCD DISPLEJ
Moderný multifunkčný displej poskytuje všetky potrebné informácie: digitálny rýchlomer, analógový otáčkomer, palubný hodiny, celkové aj denné počítadlo kilometrov, počítadlo motohodín, kontrolku obmedzovače otáčok, kontrolku pohonu 2WD / 4WD, kontrolku uzávierky diferenciálu, palivomer a ďalšie.

KOTÚČOVÉ BRZDY NA VŠETKÝCH KOLESÁCH
Štyri veľké brzdové kotúče s tvarovanými kotúčmi zaisťujú účinný, presvedčivý a presne dávkovateľný brzdný účinok. Spoločne s pancierovými hadicami brzdy zaručujú spoľahlivé brzdenie v každej situácii. Pri schádzaní prudkých kopcov vám navyše pomáha aj účinná motorová brzda.

VÝKONNÝ NAVIJAK
Spoľahlivý elektrický navijak s vysokou ťažnou silou 2500 lbs a 15metrovým oceľovým lanom má dostatok sily na vytiahnutie kolegami z hlbokého bahna. Navijak možno diaľkovo ovládať tlačidlami na riadidlách.

HLINÍKOVÉ DISKY
Atraktívne 12palcové disky z ľahkých zliatin sú obuté do šestiplátnových pneumatík KENDA Bear Claw. Hlboký vzorka a radiálne konštrukcia prináša dôveru v ťažkom teréne a predvídateľné správanie.

HOMOLOGOVANÉ ŤAŽNÉ ZARIADENIE
Access Shade so svojím veľkým krútiacim momentom a pohonom všetkých kolies má viac ako dostatok sily na ťahanie ťažkých prívesov a pracovného príslušenstva. Ťažné zariadenie je vybavené homologovanú guľou.

VÝBAVA V CENE:
Elektrický navijak 2500 lbs, homologované ťažné zariadenie, kompozitné nosiče vpredu aj vzadu, ALU disky, predný ochranný rám, digitálny multifunkčný displej, kryty páčiek.
Typ motora: štvortaktný jednovalec SOHC, 4ventily, EFI
Objem: 608 ccm
Výkon: 47,6 k (35 kW) -Off-road
Zapaľovanie: CDI
Chladenie: kvapalinou + elektrický ventilátor
Pohon: 2x4 /4x4 - elektricky voliteľný
Prevodovka: automatická CVT (variátor), L / H / N / R
Uzávierka diferenciálu: predné, s elektrickým ovládaním (T3b)
Zavesenie predné: nezávislé, dvojité A-ramená
Zavesenie zadné nezávislé, dvojité A-ramená
Pérovanie prednej: hydraulické tlmiče, päťpolohové nastaviteľné pružiny
Pérovanie zadnej: hydraulické tlmiče, päťpolohové nastaviteľné pružiny
Brzdy predné: 2x hydraulická kotúčová
Brzdy zadné: 2x hydraulická kotúčová
Pneu predné: 25 x 8 - 12
Pneu zadné: 25 x 10 - 12
Rozmery a hmotnosť:
Celková dĺžka: 2040 mm
Celková šírka: 1200 mm
Celková výška: 1252 mm
Svetlá výška: 310 mm
Rázvor: 1440 mm
Hmotnosť bez náplní: 362 kg
Nádrž: 21L
Ďalšie vlastnosti:
Predný nosič: kompozitný s protišmykovým povrchom, nosnosť 34 kg
Zadný nosič: kompozitný s protišmykovým povrchom, nosnosť 68 kg
Ťažná hmotnosť: 226 kg (na ceste)
Homologizácia: áno, T3b
Registračná značka (ŠPZ): v cene
Vodičské oprávnenie: skupina B (osobný automobil)

362
7