prihlásenie
PRIHLÁSIŤ
nákupný košík
0,-€

ACCESS MOTOR Shade 650 LT Extreme Eps

Všestranná štvorkolka pre prácu i zábavu, ktorá si vás získa silným motorom a skvelými jazdnými vlastnosťami. Elektrický posilňovač riadenia umožňuje mimoriadne príjemnú jazdu. Vo výbave nechýba moderné kompozitné nosiče, atraktívne hliníkové kolesá, LED osvetlenie, ťažné zariadenie a elektrický navijak.

Shade 650 LT Extreme Eps
Iba na objednávku
SPOĽAHLIVÝ JEDNOVALCOVÝ MOTOR
Kvapalinou chladený štvortaktný motor má viac ako dostatok výkonu a veľký krútiaci moment. Valec je opatrený špeciálnou keramickou vrstvou, ktorá zlepšuje chladenie a znižuje jeho opotrebenie. Ku kultivovanosti jazdy prispieva pružné uloženie motora a vyvažovací hriadeľ, ktorý výrazne znižuje vibrácie.

PREDĹŽENÝ PODVOZOK
Kvapalinou chladený štvortaktný motor má viac ako dostatok výkonu a veľký krútiaci moment. Valec je opatrený špeciálnou keramickou vrstvou, ktorá zlepšuje chladenie a znižuje jeho opotrebenie. Ku kultivovanosti jazdy prispieva pružné uloženie motora a vyvažovací hriadeľ, ktorý výrazne znižuje vibrácie.

POHON 4x4 S UZÁVIERKOU DIFERENCIÁLU
Elektricky voliteľný pohon 2x4 / 4x4 s plne uzamykateľnou uzávierkou predného diferenciálu vás dostane z každej šlamastiky. Optimálny prenos výkonu zaisťuje automatická prevodovka so spiatočkou, účinnou motorovou brzdou a odstredivou spojkou, ktorá výrazne predlžuje životnosť remeňa.

ELEKTRICKÝ POSILOVAČ RIADENIA
Posilňovač riadenia, to je pohodlie, bezpečnosť a istota. Posilňovač uľahčuje ľahšie manévrovanie pri jazde, a zároveň funguje aj ako tlmič nárazov do riadidiel. Narazí Ak predné koleso na skrytý kameň alebo dieru, úder vám nevyrazí riadidlá z ruky, pretože väčšinu energie zachytí posilňovač.

KOMPOZITNÉ NOSIČE VPREDU AJ VZADU
Moderné kompozitné nosiče batožiny s protišmykovým povrchom a množstvom kotviacich bodov sú vyrobené z prakticky nezničiteľného kompozitného materiálu, ktorý vydrží aj hrubé zaobchádzanie. Vďaka tomu vyzerajú tieto odolné nosiče aj po rokoch stále dobre.

MODERNÉ OSVETLENIE
Predné svetlomety s duálnymi projektorovými šošovkami premení noc v deň. S LED svetlami pre denné svietenie sú táto výkonná svetla zároveň praktická aj elegantné. Blikače a zadné / brzdové svetlá s LED technológiou majú nízku spotrebu prúdu a zároveň vysokú svietivosť pre vyššiu bezpečnosť jazdy.

PREHĽADNÝ LCD DISPLEJ
Predné svetlomety s duálnymi projektorovými šošovkami premení noc v deň. S LED svetlami pre denné svietenie sú tieto výkonné svetla zároveň praktické aj elegantné. Blikače a zadné / brzdové svetlá s LED technológiou majú nízku spotrebu prúdu a zároveň vysokú svietivosť pre vyššiu bezpečnosť jazdy.

KOTÚČOVÉ BRZDY NA VŠETKÝCH KOLESÁCH
Štyri veľké brzdové kotúče s tvarovanými kotúčmi zaisťujú účinný, presvedčivý a presne dávkovateľný brzdný účinok. Spoločne s pancierovými hadicami brzdy zaručujú spoľahlivé brzdenie v každej situácii. Pri schádzaní kopcov vám navyše pomáha aj účinná motorová brzda.

VÝKONNÝ ELEKTRICKÝ NAVIJÁK
Spoľahlivý elektrický navijak s vysokou ťažnou silou 2500 lbs a 15metrovým oceľovým lanom má dostatok sily na vytiahnutie kolegov z hlbokého bahna. Navijak možné ovládať diaľkovo ovládačom na riadidlách.

HLINÍKOVÉ DISKY
Atraktívna 12palcová disky z ľahkých zliatin sú obuté do šestiplátnových pneumatík KENDA Bear Claw. Hlboký vzorka s radiálnou konštrukciou prináša predvídateľné správanie a istotu v ťažkom teréne

HOMOLOGOVANÉ ŤAŽNÉ ZARIADENIE
Access Shade so svojím veľkým krútiacim momentom a pohonom všetkých kolies má viac ako dostatok sily na ťahanie ťažkých prívesov a pracovného príslušenstva. Ťažné zariadenie je vybavené homologovanú guľou.

VÝBAVA V CENE
Vybavenie: elektrický posilňovač riadenia, elektrický navijak 2500 lbs, homologované ťažné zariadenie, kompozitné nosiče vpredu aj vzadu, digitálny multifunkčný displej, 12palcová hliníkové disky kolies, predný ochranný rám, chrániče páčok.
Typ motora: štvortaktný jednovalec SOHC, 4 ventily, EFI
Objem: 608 ccm
Výkon: 35 kW (off road)
Zapaľovanie: CDI
Chladenie: kvapalinové + elektrický ventilátor
Pohon: 2x4 / 4x4, elektricky prepínateľný
Prevodovka: automatická - CVT variátor so spiatočkou (L / H / N / R) + motorová brzda
Uzávierka diferenciálu: predné s elektrickým ovládaním (L7e, T3b), vzadu samosvorný diferenciál (L7e)
EPS: elektrický posilňovač riadenia
Zavesenie predné: nezávislé, dvojité A-ramená
Zavesenie zadné nezávislé, dvojité A-ramená
Pérovanie prednej: hydraulické tlmiče, nastaviteľné predpätie pružín
Pérovanie zadnej: hydraulické tlmiče, nastaviteľné predpätie pružín
Brzdy predné: 2x hydraulická kotúčová
Brzdy zadné: 2x hydraulická kotúčová
Pneu predné: 25 x 8 - 12
Pneu zadné: 25 x 10 - 12
Celková dĺžka: 2 250 mm
Celková šírka: 1 200 mm
Celková výška: 1 252 mm
Svetlá výška: 310 mm
Rázvor: 1 440 mm
Hmotnosť bez náplní: 362 kg
Nádrž: 15L
Predný nosič: kompozitný s protišmykovým povrchom, nosnosť 34 kg
Zadný nosič: kompozitný s protišmykovým povrchom, nosnosť 68 kg
Ťažná hmotnosť: 226 kg (na ceste)
Homologizácia: L7e, T3b
Registračná značka (ŠPZ): v cene
Vodičské oprávnenie: skupina B (osobný automobil)
362
7