prihlásenie
PRIHLÁSIŤ
nákupný košík
0,-€

LINHAI 150M T3a 2x4 BIELA

Obľúbený model malé úžitkové štvorkolky M150 prichádza novo s homologáciou (T3A). Tento spoľahlivý a na údržbu nenáročný stroj je veľmi všestranný a cez svoje kompaktné rozmery zastane plno vecí na chalupe, farme, pri výletoch alebo jednoducho pri prekonaní vzdialenosti. Vždy vás príjemne prekvapí svojou účelnosťou, odolnosťou a nenáročnosťou, a pritom poskytne aj veľa zábavy veľkým i malým. Kompaktné rozmery, nízka hmotnosť, príjemné jazdné vlastnosti a jednoduché ovládanie - Linhai M150 je určený nielen pre dospelých, ale zamilujú si ho aj deti, juniori a manželky. Na druhej strane - nosič batožiny a výborná priestupnosť terénom robia z Linhai M150 spoľahlivý nástroj pre ľahšie práce i voľný čas, skrátka práce aj zábava pre celú rodinu. Odolná konštrukcia, výkonný štvortaktný motor, atraktívny dizajn a LED osvetlenie - M150 je skrátka najpremyslenejší a najmodernejšie štvorkolkou v tejto triede na trhu.

150M T3a 2x4 BIELA
Novinka
Spoľahlivý štvortaktný motor
Robustný podvozok
Moderné osvetlenie
Multifunkčný LCD displej
Bohatá výbava
Ďalšie vlastnosti
Vzduchom chladený jednovalec SOHC má dostatok sily pre prácu, výlety i zábavu. Motor má veľmi priaznivú spotrebu, nízke prevádzkové náklady a pohodlné elektrické štartovanie. Na motor nadväzuje automatická prevodovka so spiatočkou, prenos výkonu na zadné kolesá zabezpečuje robustný článková reťaz. Pre núdzové situácie je štvorkolka vybavená bezpečnostnou vytrhávač poistkou prispievajúce k vyššej bezpečnosti jazdy.
Tuhý a pevný podvozok s nízkou polohou ťažiska zaisťuje jednoduché riadenie a príjemné ovládanie. Nezávislé zavesenie predných kolies a vysoké zdvihy perovania zaručujú výbornú priechodnosť terénom. Spoľahlivé brzdy majú v každej situácii dostatok sily pre bezpečné zastavenie.
Mimoriadnu atraktivitu modelu M150 podčiarkuje aj moderné osvetlenie s LED technológiou a čírou optikou, ktoré je použité u vysoko svietivých 16diodových zadných svetiel pre vysokú aktívnu i pasívnu bezpečnosť. Cestu vpred potom spoľahlivo osvetľujú dva veľkoplošné svetlomety.
Displej:
Digitálny multifunkčný displej s funkciami: rýchlomer, otáčkomer, počítadlo prejdenej vzdialenosti, počítadlo najazdených motohodín, digitálny palivomer
Kontrolky: neutrál, spiatočka, osvetlenie
Legislatíva a schválenie
Homologácia pre cestnú prevádzku: T3A
Výbava:
Predný nárazník, zadný nosič batožiny, opierka pre spolujazdca, oceľové disky so značkovými pneumatikami, LED blikače a osvetlenie vzadu

MOTOR:

Typ: štvortaktný vzduchom chladený jednovalec SOHC
Objem: 147,5 cm3
Vŕtanie x zdvih: Ø 57 × 57.8 mm
Zapaľovanie: CDI
Výkon: 5,5 kW (7,5 k) / 7000 ot./min.
Max. krútiaci moment: 8 Nm / 4000 - 4500 ot./min.
Štartovanie: elektrické

HNACÍ SYSTÉM:

Pohon: 2x4
Prevodovka: automatická - CVT variátor so spiatočkou, F / N / R
Koncový prevod: reťazou

PODVOZOK:

Zavesenie predné: nezávislé, McPherson
Zavesenie zadné: pevná osa na kyvnej vidlici
Pérovanie prednej: hydraulické tlmiče
Pérovanie zadnej: centrálne hydraulický tlmič
Brzdy predné: mechanické bubnové s ovládaním na riadidlách
Brzdy zadné: hydraulická kotúčová s ovládaním na riadidlách
Pneumatiky predné: AT 21x7-10
Pneumatiky zadné: AT 22x10-10

ROZMERY A HMOTNOSTI:

Celková dĺžka: 2120 mm
Celková šírka: 949 mm
Celková výška: 1290 mm
Výška sedadla: 800 mm
Rázvor: 1110 mm
Hmotnosť bez náplní: 280 kg
Užitočná nosnosť: 375 kg (vrátane jazdca)
5