prihlásenie
PRIHLÁSIŤ
nákupný košík
0,-€

LINHAI M150 T3a ČIERNA

Štvorkolky Linhai sú vyhlásené premyslenou a robustnou konštrukciou, a model M150 nie je výnimkou. Tento spoľahlivý a na údržbu nenáročný stroj je veľmi všestranný a cez svoje kompaktné rozmery zastane plno vecí na chalupe, farme, pri výletoch alebo jednoducho pri prekonaní vzdialenosti. Vždy vás príjemne prekvapí svojou účelnosťou, odolnosťou a nenáročnosťou, a pritom poskytne aj veľa zábavy veľkým i malým. Kompaktné rozmery, nízka hmotnosť, príjemné jazdné vlastnosti a jednoduché ovládanie - Linhai M150 je určený nielen pre dospelých, ale zamilujú si ho aj deti, juniori a manželky. Na druhej strane - nosiče batožiny vpredu aj vzadu a výborná priestupnosť terénom robia z Linhai M150 spoľahlivý nástroj pre ľahšie práce i voľný čas, skrátka práce aj zábava pre celú rodinu. Odolná konštrukcia, výkonný štvortaktný motor, atraktívny dizajn a LED osvetlenie - Linhai M150 je skrátka najpremyslenejší a najmodernejšie štvorkolkou v tejto triede na trhu.

M150 T3a ČIERNA
Iba na objednávku
Spoľahlivý štvortaktný motor
Robustný podvozok
Moderné osvetlenie
Multifunkčný LCD displej
Bohatá výbava
Ďalšie vlastnosti:
Vzduchom chladený jednovalec SOHC má dostatok sily pre prácu, výlety i zábavu. Motor má veľmi priaznivú spotrebu, nízke prevádzkové náklady a pohodlné elektrické štartovanie. Na motor nadväzuje automatická prevodovka so spiatočkou, prenos výkonu na zadné kolesá zabezpečuje robustný článková reťaz. Pre núdzové situácie je štvorkolka vybavená bezpečnostnou vytrhávač poistkou prispievajúce k vyššej bezpečnosti jazdy.
Tuhý a pevný podvozok s nízkou polohou ťažiska zaisťuje jednoduché riadenie a príjemné ovládanie. Nezávislé zavesenie predných kolies a vysoké zdvihy perovania zaručujú výbornú priechodnosť terénom. Spoľahlivé brzdy majú v každej situácii dostatok sily pre bezpečné zastavenie.
Mimoriadnu atraktivitu modelu M150 podčiarkuje aj moderné osvetlenie s LED technológiou a čírou optikou, ktoré je použité u vysokosvítivých 16diodových zadných svetiel pre vysokú aktívnu i pasívnu bezpečnosť. Cestu vpred potom spoľahlivo osvetľujú dva veľkoplošné svetlomety.
Displej:
Digitálny multifunkčný displej s funkciami: rýchlomer, otáčkomer, počítadlo prejdenej vzdialenosti, počítadlo najazdených motohodín, digitálny palivomer
Kontrolky: neutrál, spiatočka, osvetlenie
Legislatíva a schválenie
Homologácia pre cestnú prevádzku: nie
Výbava:
Predný nárazník, predné a zadný nosič batožiny, oceľové disky so značkovými pneumatikami, LED osvetlenie vzadu
Motor
Typ: štvortaktný vzduchom chladený jednovalec SOHC
Objem: 147,5 cm3
Vŕtanie x zdvih: Ø 57 × 57.8 mm
Zapaľovanie: CDI
Výkon: 5,5 kW (7,5 k) / 7000 ot./min.
Max. krútiaci moment: 8 Nm / 4000 - 4500 ot./min.
Štartovanie: elektrické
hnacie systém
Pohon: 2x4
Prevodovka: automatická - CVT variátor so spiatočkou, F / N / R
Koncový prevod: reťazou
podvozok
Zavesenie predné: nezávislé, McPherson
Zavesenie zadné: pevná osa na kyvnej vidlici
Pérovanie prednej: hydraulické tlmiče
Pérovanie zadnej: centrálne hydraulický tlmič
Brzdy predné: mechanické bubnové s ovládaním na riadidlách
Brzdy zadné: hydraulická kotúčová s ovládaním na riadidlách
Pneumatiky predné: AT21 x 7 - 10
Pneumatiky zadné: AT22 x 10 - 10
Rozmery a hmotnosti
Celková dĺžka: 1815 mm
Celková šírka: 1038 mm
Celková výška: 950 mm
Výška sedadla: 800 mm
Rázvor: 1110 mm
Hmotnosť bez náplní: 190 kg
Užitočná nosnosť: 265 kg (vrátane jazdca)
na dopyt