prihlásenie
PRIHLÁSIŤ
nákupný košík
0,-€

Access Motor SHADE EXTREME 850i LT EPS 4x4 + DOPLNKY

Vlajková loď štvorkoliek Access prichádza s modernou technikou, jedným z vôbec najsilnejších motorov vo svojej triede. Predĺžený podvozok poskytuje dostatok miesta vodičovi aj spolujazdcovi. Účinný elektrický posilňovač riadenia uľahčuje riadenie, jazda je veľmi príjemná a pohodlná. Elektricky prepínateľný pohon 2x4 / 4x4 s dvoma diferenciálmi zvláda každý terén, poskytuje jednoduché riadenie a pokojnú jazdu. Bohatá výbava zahŕňa atraktívny 14 "alu disky, moderné LED osvetlenie, ťažné zariadenie, elektrický navijak 2500 lbs a robustné oceľové nosiče batožiny.


AKCIA: DOPLNKY V HODNOTE 447,- € ZADARMO
BONUS: Predný box Shark 6600
BONUS: Zadný box Shark 8030
BONUS: Vyhrievanie Shark (rúčky + sedadlo)

SHADE EXTREME 850i LT EPS 4x4 + DOPLNKY
Doplnky ZADARMO
Najsilnejší motor vo svojej triede, elektrický posilňovač riadenia, pohon 4x4 s dvoma diferenciálmi, príjemne ovládateľný predĺžený podvozok, kotúčové brzdy na všetkých kolesách, multifunkčný LCD displej, moderné LED osvetlenie.

Motor modelu Shade Extreme 850 LT EFI je najsilnejším motorom značky Access a zároveň aj jeden z vôbec najsilnejších jednovalcov súčasnosti. Vynikajúci štvortaktný jednovalec 781cc má viac ako dostatok výkonu, vysoký krútiaci moment a mohutnú ťažnú silu. Elektrický posilňovač riadenia znamená istotu a pohodlnú a bezpečnú jazdu. Vďaka posilňovaču je manévrovanie v ťažkom teréne a pri pomalej jazde ľahké a lehké.Elektricky prepínateľný pohon 2x4 / 4x4 je u tohto modelu doplnený hneď dvomi diferenciálmi - jedným na prednej a druhým na zadnej náprave. Ľahké riadenie, vysoká obratnosť a úžasná priechodnosť terénom - podvozok Accessu Max 800LT patrí k najlepším čtyřkolkovým podvozkom vôbec.Účinný čtyřkotoučový brzdový systém s tvarovanými "wave" kotúčmi na všetkých kolesách a pancierovými hadičkami zaručuje silný, presvedčivý a presne dávkovateľný brzdný účinok. Pri schádzaní kopcov vám navyše bude pomáhať aj účinná motorová brzda. Moderný multifunkčný LCD displej prehľadne poskytuje všetky potrebné informácie. K dispozícii je digitálny rýchlomer, analógový otáčkomer, hodiny, denné i celkové počítadlo kilometrov, počítadlo motohodín, kontrolka EFI, kontrolka obmedzovače otáčok, kontrolka zaradeného pohonu 4WD, kontrolka uzávierky diferenciálu, palivomer a kontrolky blikačů.Velkoplošné predné svetlomety dokážu premeniť noc v deň. S duálnymi projektorovými šošovkami a LED svetlami pre denné svietenie sú tieto moderné svetlá zároveň účinná, praktická aj atraktívny. Blikače a zadné / brzdové svetlá s pokročilou LED technológiou majú minimálnu spotrebu prúdu a vďaka vysokej svietivosti zvyšujú vašej viditeľnosť a bezpečnosť.

MOTOR:

Typ motora: štvortaktný jednovalec, SOHC, 4 ventily, EFI
Objem: 781 ccm
Max. výkon: 43 kW (off-road)
Kompresný pomer: 9,6 1
Zapaľovanie: CDI
Chladenie: kvapalinové + elektrický ventilátor

HNACÍ SYSTÉM:

Pohon: 2x4 / 4x4, elektricky prepínateľný
Prevodovka: automatická CVT - variátor so spiatočkou (L / H / N / R) + brzdení motorom
Prenos výkonu: s dvoma diferenciálmi
Koncový prevod: kardanom

PODVOZOK:

EPS: Elektrický posilňovač riadenia
Zavesenie prednej: nezávislá dvojité A-ramená
Zavesenie zadné: nezávislá dvojité A-ramená
Pérovanie prednej: hydraulické tlmiče, päťpolohové nastaviteľné predpätie pružín
Pérovanie zadnej: hydraulické tlmiče, päťpolohové nastaviteľné predpätie pružín
Zdvih pruženia P / Z: 254/254 mm
Brzdy predné: 2x hydraulická kotúčová
Brzdy zadné: 2x hydraulická kotúčová
Pneu predné: AT 26 x 8 - 14 "
Pneu zadné: AT 26 x 10 - 14 "

ROZMERY A HMOTNOSTI:

Celková dĺžka: 2390 mm
Celková šírka: 1200 mm
Celková výška: 1495 mm
Svetlá výška: 310 mm
Rázvor: 1440 mm
Výška sedadla: 980 mm
Suchá hmotnosť: 374 kg
Prevádzková hmotnosť: 468 kg
Palivová nádrž: 21 litrov