prihlásenie
PRIHLÁSIŤ
nákupný košík
0,-€

Access Motor WARRIOR 450 ŠPORTOVÁ

Ostrá športová štvorkolka s vysokovýkonným motorom a špičkovým podvozkom osadeným kvalitnými komponentami. Štvortaktný jednovalcový motor sa môže pochváliť výkonom 52 koní, účinné kotúčové brzdy, nastaviteľné nitrogenové racingové tlmiče G2 s oddelenou nádobkou Piggyback, vysoké zdvihy perovania a moderný atraktívny vzhľad robia z Warrior 450 jednu z najobľúbenejších športových štvorkoliek na trhu.

Výbava
Originálne atraktívny polepy od firmy 3M, nové nastaviteľné vylepšené tlmiče G2 Shocks vpredu aj vzadu, športový zapaľovanie CDI, ladený výfuk v novom, agresívnom dizajne, hliníkové disky, hliníkové nášľapy a predný nárazník.

WARRIOR 450 ŠPORTOVÁ
Motor
Pohon / prevodovka
Podvozok
Brzdový systém
Racingové nášľapy a stúpačky
Pneumatiky a disky
Osvetlenie
Ostrý kvapalinou chladený štvorventilový jednovalec doslova katapultuje štvorkolku zo zákrut aj na najvyšší prevodový stupeň. S najmodernejšími technológiami a karburátorom Mikuni BSR33 má motor výkon 52 koní. Spoľahlivé elektrické štartovanie.
Výkonné športové štvorkolky vyžadujú robustné manuálnu prevodovku. Presná športovo ladená päťstupňová mechanická prevodovka Warrior je optimálne sprevodovaná pre prenos agresívne sily motora. Spätný chod a náhon zadnej nápravy reťazou.
Vynikajúca ovládateľnosť vďaka širokému podvozku s tuhým trubkovým rámom. Warrior 450 je vpredu odpružený mohutnými dvojitými A-ramenami sa nastaviteľnými nitrogénovým tlmičmi s oddelenými nádobkami Piggyback, zadná tuhá vidlica péruje cez centrálny tlmič s prepákovaním. Kvality odpruženie oceníte pri ostrej športovej jazde a nerozhodí vás ani veľké nerovnosti.
Brzdy sú na športové štvorkolke to najdôležitejšie. Hydraulický trojkotúčový brzdový systém s kotúčmi veľkého priemeru a pancierovými hadičkami je dimenzovaný pre veľmi razantné brzdenie v akomkoľvek teréne. So športovým ovládaním páčkou na predné kolesá a nožným pedálom majú brzdy Warrior veľa sily.
Robustný odľahčené pretekárske nášľapy z tvrdeného hliníka používaného pri výrobe lietadiel účinne zabraňujú zranenia nôh v prípade skĺznutiu topánky zo stúpačiek. Súčasťou nášľapov sú integrované chrániče pat. Predĺžené, na koncoch vyvýšenej stupačky poskytujú vynikajúcu oporu nohy pri ostrých manévroch.
Vynikajúci ľahké pneumatiky Maxxis Razr sú vyhlásené pre svoj špičkový grip umožňujúci agresívnu jazdu v akomkoľvek teréne. Typický, preteky preverený zadné vzorka zaisťuje dokonalý záber pri vysokej rýchlosti, vyvýšený prostredný hrebeň predné pneumatiky umožňuje presné riadenie. Duralové závodné disky s valcovanými okrajmi zlepšujú jazdné vlastnosti vďaka nízkym neodpruženým hmotám.
Atraktivitu štvorkolky zvyšuje zadné LED svetlo a zaujímavo tvarované blikače s čírou optikou. Technológia LED je nielen moderná, ale zároveň tiež zmenšuje spotrebu prúdu.
Ostatné vlastnosti
Tachometer / otáčkomer: digitálny / digitálne
Legislatíva a osvedčenie
Homologizácia: áno / pre 2 osoby
Registračná značka (ŠPZ): v cene stroja
Motor
Typ motora: štvortaktný jednovalec, DOHC, 4 ventily
Objem: 448,8 ccm
Výkon: 14,6 kW / 6500 ot./min. (38,5 kW - offroad)
Kompresný pomer: 11,8
Chladenie: kvapalinové, elektrický ventilátor
Zapaľovanie: CDI
Štartér: elektrický
Karburátor: Mikuni BSR33
Mazanie: olejová vaňa, obeh zabezpečuje pumpa
hnacie systém
Pohon: zadnej nápravy
Prevodovka: manuálna 5 stupňová so spiatočkou
Koncový prevod: reťazou
podvozok
Zavesenie prednej: nezávislá dvojité A-ramená
Zavesenie zadné: spojené (kyvná vidlica)
Pérovanie prednej: hydraulické tlmiče Access / G2, nastaviteľné predpätie pružín
Pérovanie zadnej: hydraulický tlmič Access / G2, nastaviteľné predpätie pružiny
Brzdy predné: 2x 165 mm hydraulické disky
Brzdy zadné: 1x 220 mm hydraulický disk
Pneu predné: AT 21x7-10
Pneu zadné: AT 20x11-9
Rozmery a hmotnosti
Celková dĺžka: 1825 mm
Celková šírka: 1205 mm
Celková výška: 1115 mm
Výška sedadla: 810 mm
Svetlá výška: 230 mm
Rázvor: 1270 mm
Hmotnosť bez náplní: 219 kg
Palivová nádrž: 14 litrov