prihlásenie
PRIHLÁSIŤ
nákupný košík
0,-€

Access Motor Detská DRR 100 Race

Špičková detská a juniorské štvorkolka pre mladých šampiónov s kvalitným podvozkom, silným športovo ladeným motorom a odolnou konštrukciou, ktorá je už v základe schopná športovej jazdy a nasadenie v pretekoch. Jedna z najpopulárnejších detských športových a závodných štvorkoliek na svete. Extra široká stavba, kvalitný podvozok s veľkými zdvihy perovania a výkonný trojkotúčový brzdový systém posunie schopnosti vášho dieťaťa na úplne novú úroveň.

Najúspešnejšie detská štvorkolka v USA
Štvorkolka ACCESS DRR je pravidelný a veľmi úspešný účastník najvýznamnejších juniorských pretekov v USA i Európe.
Nenechajte na tejto štvorkolke jazdiť deti bez ochrannej prilby, rukavíc, pevných topánok, riadneho oblečenie a chráničov kolien a lakťov.

Táto štvorkolka nie je schválená pre jazdu v dvoch a pre jazdu na ceste a verejných komunikáciách.

Detská DRR 100 Race
Iba na objednávku
Motor
Vysokovýkonný kvapalinou chladený dvojtaktný motor má viac ako dostatok sily pre agresívne výjazdy zo zákrut. Ľahká ovládateľnosť vďaka citlivému a presnému dávkovanie plynu. Automatické mazanie samočinne upravuje optimálny dávkovací pomer oleja v závislosti na zaťažení a otáčkach motora. Jednoduchá a účelná konštrukcia motora prispieva k nízkej hmotnosti štvorkolky a nízkym nákladom na údržbu.
Podvozok
Základom mimoriadne dobrých jazdných vlastností štvorkolky DRR100 je tuhý trubkový rám s nízkym ťažiskom a kvalitnými podvozkovými komponenty - popredným nezávislým zavesením na širokých dvojitých A-ramenách, tuhú a odolnú zadnú osou a kvalitnými tlmičmi pruženia. Výsledkom je nízka široká stavba s neuveriteľnou stabilitou v zákrutách, perfektne ľahkou ovládateľnosťou, ľahkým a presným riadením a precíznym a tolerantným jazdným správaním.
Pohon
Športová automatická prevodovka umožňuje dieťaťu plne sa sústrediť len na jazdu, bez toho, aby muselo rozptyľovať svoju pozornosť radením. Ďalšou výhodou tejto automatickej prevodovky je, že záťah motora pri akcelerácii je úplne plynulý a bez akéhokoľvek prerušenia hnacej sily pri preraďovaní. Zadné kolesá sú poháňané reťazou, ktorý je v miestach, kde by s ním dieťa mohlo prísť do kontaktu, bezpečne zakrytý.
Predné a zadné odpruženie
Kvalitné pružiacu a tlmiacou jednotky, vzadu s progresívnou pružinou, sú päťpolohové nastaviteľné v závislosti od terénu a náročnosti trate, rýchlosti jazdy a výkonnosti dieťaťa. Dlhé zdvihy perovania a optimálne zladené tlmiče žehlí všetky terénne nerovnosti, jazda je maximálne príjemná a bezpečná. Plne nezávislé zavesenie predných kolies na dvojitých lichobežníkových ramenách umožňuje dokonalú trakciu kolies a tým optimálnu ovládateľnosť v zákrutách.
Brzdový systém
Nezávislý trojkotúčový hydraulický brzdový systém je dostatočne dimenzovaný a ľahko ovládateľný pomocou ručných páčok na riadidlách. Nožný nášľapy tak zostávajú voľné a bez prekážok pre minimalizáciu možnosti skĺznutiu detskej nohy a umožnenie bezpečného pohybu pri jazde.
Závodné sedlo
Nekompromisný prístup sa premieta aj do konštrukcie sedla. To svojím tvarom umožňuje jednoduché prenášanie váhy a poskytuje vynikajúcu oporu pri jazde. Zároveň je dostatočne pohodlné, takže na ňom dieťa s úsmevom môže stráviť aj celý deň. Mysleli sme dokonca aj na protišmykový poťah pre bezpečnú jazdu v daždi a blate.
Osvetlenie
Keď sa zábava pretiahne až do západu slnka, s DRR 100 bude vaše dieťa stále dobre vidieť na cestu. S účinným predným reflektorom a skvele viditeľným zadným svetlom bezpečne nájdete cestu domov aj za šera.
Bezpečnosť
Aj cez športové poňatie je kladený zásadný dôraz na bezpečnosť jazdy. Vďaka mnohým bezpečnostným prvkom tak štvorkolka sama udržuje vaše dieťa v bezpečí. Medzi najdôležitejšie bezpečnostné prvky patrí vytrhovať poistka, zakrytý hnacie reťaz, možnosť obmedzenia maximálnej rýchlosti, jednoduché a prehľadné ovládanie, bezpečné brzdy s jednoduchým ovládaním páčkami, poistka proti naštartovanie motora so zaradenou rýchlosťou, zaguľatené hrany všetkých plastov bez ostrých okrajov, funkčné osvetlenie vpredu aj vzadu , celoplošné protišmykové nášľapy bez rušivého brzdového pedála, nízka poloha ťažiska a jedno z najkvalitnejších odpruženie na trhu.
Motor
Typ motora: dvojdobý jednovalec
Objem: 89,2 ccm
Vŕtanie / zdvih: Ø52 x 42
Kompresný pomer: 9.1
Chladenie: kvapalinové
Zapaľovanie: C.D.I.
Štartér: elektrický, záložné nožný
Karburátor: Sun World PWK 28
hnacie systém
Pohon: zadnej nápravy
Prevodovka: CVT Variátor (bez spiatočky)
Koncový prevod: reťazou / 428H
podvozok
Zavesenie prednej: nezávislá dvojité A-ramená
Zavesenie zadné: spojené (kyvná vidlica)
Pérovanie prednej: hydraulické tlmiče
Pérovanie zadnej: hydraulický tlmič
Brzdy predné: 2x 165 mm hydraulické disky
Brzdy zadné: 1x 220 mm hydraulický disk
Pneu predné: AT 19x6-10 Maxxis RAZR
Pneu zadné: AT 18x9.5-8 Kenda K530F
Rozmery a hmotnosti
Celková dĺžka: 1480 mm
Celková šírka: 1110 mm
Celková výška: 980 mm
Výška sedadla: 710 mm
Svetlá výška: 200 mm
Rázvor: 1010 mm
Hmotnosť bez náplní: 127 kg
Palivová nádrž: 5 litrov